Exposanten Nederlandse Kerstpakkettenbeurs 2024

Parfumado

G03

Is er iets leukers dan parfum cadeau geven of krijgen? Met Parfumado ga je op parfumreis met een abonnement op parfum. Misschien heb je weleens van Parfumado gehoord of ken je het van het TV programma Dragon’s Den. Het bedrijf is opgericht door broer en zus Martijn & Floor en Parfumado is inmiddels uitgegroeid tot hét platform op het gebied van parfum en roomspray.

Omdat parfum zo persoonlijk is, kun je bij ons een giftset samenstellen. De giftset bestaat uit drie bijzondere parfums in handige travelsize (8ml). Van bloemige geuren tot de favorieten van Fred van Leer, alles is mogelijk. Ook kun je de travelcases laten graveren of personaliseren met bijvoorbeeld een bedrijfslogo.
En er is meer. Met een giftcard kan de ontvanger zelf zijn of haar favoriete parfums kiezen uit meer dan 550 merkparfums. Het parfum wordt gratis thuisbezorgd en dit abonnement loopt automatisch af. Zei er iemand hét perfecte cadeau? Kies Parfumado voor een persoonlijk en luxe cadeau!

We scent some love!

Bij ons draait alles om een persoonlijke cadeau-beleving. Wat het cadeau ook is, Parfumado kan het personaliseren met het logo van jouw bedrijf. Onze verpakkingen worden gemaakt van hoogwaardig papier en geleverd met cadeaulint, waardoor het een uniek en premium geschenk is. Ook kunnen we cadeaus personaliseren met op maat gemaakte kaartjes. Nice to know: de meeste van onze cadeaus passen heel makkelijk door de brievenbus. Ga voor een uniek cadeau en neem iemand mee op parfumreis!

Deel dit bericht

Bestel je toegangsbewijs voor de Nederlandse Kerstpakkettenbeurs

Informatie

Openingstijden 2025

Dinsdag 4 februari van 10.00 - 17.00 uur

Woensdag 5 februari van 10.00 - 16.00 uur

Locatie
Expo Houten
Meidoornkade 24
3992 AE Houten

De Nederlandse Kerstpakkettenbeurs wordt georganiseerd door FairExpo bv

info@nederlandsekerstpakkettenbeurs.nl

t. +31 (0)30 6666 358

IBAN: NL60 RABO 0300 8225 53
KvK: 620.893.90
BTW: NL854642626B01